W piątek, w Święto Niepodległości, nasza wspólnota parafialna zgromadziła się pod przewodnictwem Księdza Proboszcza Ryszarda Królickiego na uroczystej Mszy za Ojczyznę, podczas której dziękowaliśmy dobremu Bogu za ludzi dzięki którym możemy dziś cieszyć się z wolności oraz prosiliśmy o wieczną radość dla wszystkich bohaterów naszej Ojczyzny. Wyjątkowo bliscy naszym sercom są Ci, którzy pochodzili z naszej parafii, dlatego w szczególny sposób ich polecaliśmy w modlitwach podczas wypominków patriotycznych. Dziękujemy za obecność Pocztowi Sztandarowemu Zespołu Szkół w Mirocinie,  jednej z pań i młodzieży z Ruchu Apostolstwa Młodzieży za przygotowanie wystroju patriotycznego, oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg uroczystości.

Zdjęcia z uroczystości możemy obejrzeć kilkając tutaj.