1. Trwa oktawa Bożego Ciała, codziennie w dni powszednie o 18.00 w kościele Judy Tadeusza procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Dzisiaj procesja eucharystyczna bezpośrednio po sumie.
  1. W czwartek zakończenie oktawy na Mszy św. o 18.00. Błogosławieństwo dzieci. Poświęcenie wianków będzie w obu kościołach.
  1. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie ma postu od mięsa. To Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  1. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele MB o godz. 9.00. Dzieci prosimy o skorzystanie ze spowiedzi św. w ciągu tygodnia. Msza św. w kościele MB w piątek rano o godz. 7.00. W tym dniu modlimy się za ojców.
  1. W sobotę 24 czerwca Niepokalanego Serca NMP – odpust w kościele Matki Bożej. Msze św. w tym dniu będą:  JT – 8.00 Uroczysta suma odpustowa – kościół MB – 11.00.  Wieczorna Msza św. u MB17.00.   Prosimy o przygotowanie  pełnej oprawy liturgicznej.
  1. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Przemyską na Jasną Górę oraz 5-cio dniowe rekolekcje dla młodzieży oraz rodzin z dziećmi w okresie 15-20 sierpnia w Krasnobrodzie na Roztoczu.
  1. Porządki w kościołach: JT – III;  MB –  grupa  XVII i XVIII (przygotowanie do odpustu)