1. Od jutra Msze św. w kościele MB w okresie wakacyjnym rano o godz. 7.00
  2. We czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św.  w tym dniu:  MB – 7.00.  JT – 8.00 i 18.00  Taca w tym dniu na Stolicę Apostolską.
  1. Za tydzień I niedziela lipca. Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna na Seminarium Duchowne.
  1. Dla dzieci i młodzieży rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy, że nie ma wakacji od niedzielnej i świątecznej Mszy św. oraz modlitwy.
  1. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Okazja do wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi przez modlitwę, pokutę i Komunię św.
  1. Z dniem 1 lipca nastąpi zmiana proboszczów naszej parafii. Nowo mianowanym przez ks. Abpa Adama Szala jest ks. Marek Słysz dotychczasowy proboszcz w Lubatowej. Modlitwą wspierajmy go w posłudze kapłańskiej i duszpasterskiej w naszej wspólnocie. Wszystkim parafianom, ludziom dobrej woli, szlachetnym i pełnym oddania dla wspólnoty parafii św. Judy Tadeusza w Mirocinie dotychczasowy proboszcz ks. Ryszard Królicki składa serdeczne podziękowanie i zawierza wstawiennictwu patrona spraw trudnych, Św. Michała Archanioła, św. Antoniego oraz patrona szkoły w Mirocinie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi wraz z nowymi duszpasterzami!
  1. Dziękujemy za porządki w naszych świątyniach w minionym tygodniu. Bóg zapłać za przygotowanie świątyni Matki Bożej na wczorajszy odpust.  W najbliższym tygodniu prosimy do sprzątania kościołów: MB grupa – I;  JT – grupa IV